G-T9G8M785NB

Hızlı Kargo - Güvenli Alışveriş

Sevkiyat:
Sipariş, onay mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler müşterimizin veya satışçının anlaşmalı olduğu kargo şirketine verilir. 

Teslimat:
* Ürün/ürünler alıcının anlaşmalı olduğu kargo ile alıcının adresine teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 3 gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir. 
* Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir. 
* Tüm siparişleriniz de ürün sevklerinde bütün kargo şirketleri ile destek sağlayabiliriz. Burada sizlerin çalıştığı anlaşmalı olduğunuz kargonuz var ise kolaylık olacaktır. Ancak diğer durumlarda Yurtiçi Kargo ve MNG ile destek olabiliriz. 
* Müşteri Siparişlerinde 1500 lira ve üzeri siparişleriniz de Kargo ücretsizdir. 
* 1500 lira ve üzeri siparişlerinizin, ürün sevkiyatlarını anlaşmalı kargolarımız Yurtiçi veya Mng kargo ile gerçekleştirmekteyiz. 
* Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içerişinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine derhal bildirilmelidir. 
* Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eşer Kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı'da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcı Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. 

Neden E-Clamp?
E-Clamp %100 yerli ve üretici firma e satış portalı olup bu portal üzerinden verilen siparişlerde istediğiniz teknik desteğe de en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Toggle Clamp alanında az sayıda yerli üreticiden birisi olan firmamız. teknik donanıma sahip ekibi ile hem tasarım hem de ürün üzerinde kritik değişikliklere gidebiliyor. bu da bizi tercih eden kullanıcılara farklı avantajlar sağlamakta. Hem Klemp alanlanında yerli bir muhatap hem de katalogla sınırlı kalmadan işimize çözüm üretme kolaylığı sunuyoruz.
Whatsapp Sipariş